Service
WordPress

WordPress

WordPress, büyük ve küçük işletmeler tarafından kullanılan en popüler içerik yönetim sistemidir. WordPress'in 2003'teki ilk sürümünden bu yana en güçlü web platformlarından birine dönüştü. Başlangıçta WordPress blogcular için piyasaya sürüldü, ancak WordPress bugünün en büyük ve en popüler web sitelerinin çoğu için eksiksiz bir web çözümüne dönüştü. İnternet milyonlarca WordPress web sitesi tarafından oluşturulmuş ve güçlendirilmiştir. WordPress'i CMS platformlarına liderlik eden web'lerden biri yapan bazı nedenleri inceleyelim.


WordPress (CMS) İçerik Yönetim Sistemi birkaç yıldır var, ancak WordPress son zamanlarda web geliştirme için endüstri lideri olarak tanındı. WordPress CMS, önceden geliştirilmiş ve diğer geliştiricilerden temin edilebilen birkaç farklı tema ve şablon yükleme ve kullanma olanağı sunar. Çoğu WordPress teması, WordPress uzantısı bölümünden yüklenir, ardından iş gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde yapılandırılır. WordPress genellikle çoğu özel kodlu web sitesinden daha basit kabul edilir ve internetteki web sitelerinin tahmini% 80'inde kullanılır.

Wordpress Geliştirme
WordPress Mevcut En Güçlü İçerik Yönetim Sistemi Platformlarından biridir
WordPress, dinamik özel tasarım ve geliştirmeye izin veren PHP çerçevesi üzerine kurulmuştur. Dünyanın birçok geliştiricisi, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar tarafından geliştirilen devasa şablon, uzantı ve eklenti kütüphanesi için WordPress'i kullanıyor. Açık kaynak kullanılabilirliği, her büyüklükteki işletmenin platformla çalışmasını kolaylaştırır. Yeni bir WordPress kurmak, WordPress.org'daki ücretsiz kurulum dosyaları indirilerek yapılabilir.

WordPress Çok Profesyonel ve Güçlüdür
Modern WordPress sürümleri, web sitelerinin mobil ve akıllı telefonlarda görüntülemek için optimize edilmesini sağlayan duyarlı tasarım kolaylığı sunar. WordPress ve seçtiğiniz şablon yüklendikten sonra, CMS'nizi yapılandırmanın zamanı geldi. Logolar, URL yapısı, içerik ve daha fazlası gibi şeyleri değiştirmek istersiniz. Ayrıca, web sitenizi Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya kanallarındaki iş sayfalarınıza bağlamanıza yardımcı olan sosyal medya düğmeleri de dahil olmak üzere, aradığınız gereksinimlere uyum sağlayacak eklentileri yüklemek için zaman ayırın.

Wordpress Tasarım
WordPress CMS Güçlü Performans ve İşlevsellik Sunar
WordPress'in en güçlü yönlerinden biri, gelecekte web sitenizi her zaman güncelleyip geliştirebilmenizdir. Platformların sürekli güncellemeleri, işletmelerin tabletler ve akıllı telefonlar gibi modern teknoloji ile gelişmesine ve değişmesine olanak tanır. Eskişehir Web Ajans ekibiyle bugün   iletişim kurarak WordPress'i pazardaki en güçlü CMS platformlarından biri yapan şeyleri öğrenin.